ADC LOG, s.r.o. je moderní dynamická dopravní společnost zaměřená na kamionovou přepravu v rámci EU i České republiky. Disponujeme vysoce profesionálním, jazykově vybaveným personálem s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Mezi naše silné destinace patří Španělsko, Portugalsko a Polsko, ale také přirození obchodní partneři České republiky jako jsou v prvé řadě Německo a dále pak Benelux, Itálie, Francie, Rakousko či Maďarsko, atd … Naši přepravní flotilu (kapacitu) tvoří jak vlastní, tak spediční vozový park o průměrném stáří 2 – 3 roky. Disponujeme jak standartními návěsovými soupravami, tak tandemovými soupravami a návěsy s vnitřní výškou 3m (Mega).

ADC LOG, s.r.o. je moderní dynamická dopravní společnost zaměřená na kamionovou přepravu v rámci EU i České republiky. Disponujeme vysoce profesionálním, jazykově vybaveným personálem s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Mezi naše silné destinace patří Španělsko, Portugalsko a Polsko, ale také přirození obchodní partneři České republiky jako jsou v prvé řadě Německo a dále pak Benelux, Itálie, Francie, Rakousko či Maďarsko, atd …

Naši přepravní flotilu (kapacitu) tvoří jak vlastní, tak spediční vozový park o průměrném stáří 2 – 3 roky. Disponujeme jak standartními návěsovými soupravami, tak tandemovými soupravami a návěsy s vnitřní výškou 3m (Mega).

rozměry souprav: délka x šířka x výška
standart trailer: 13,65 x 2,48 x 2,70m
mega trailer: 13,65 x 2,48 x 3,00m
souprava: 7,7 x 2,48 x 3,00m / 7,7 x 2,48 x 3,00m
nosnost všech souprav: 24t